STOWARZYSZENIE EDUKACYJNE PSZCZÓŁKA

Dom i schronienie dla skrzydlatych przyjaciół
Wspólnie z dziećmi pomóżmy naszym skrzydlatym przyjaciołom!
Wiosną przyroda budzi się do życia. Stowarzyszenie Edukacyjne „PSZCZÓŁKA” zaprasza do wsparcia akcji „Dom i schronienie dla skrzydlatych przyjaciół”. Razem z dziećmi, w domu lub na zajęciach w szkole zmontujcie mini hotelik dla owadów pożytecznych według naszego projektu. Możecie też otrzymać gotowy hotel - wystarczy wpłacić darowiznę na rzecz Stowarzyszenia w kwocie nie mniejszej niż 15 pln.
Aby wesprzeć program „Dom i schronienie dla skrzydlatych przyjaciół” możesz wykonać kilka prostych kroków:
  1. zostań Członkiem Wspierającym Stowarzyszenie (bez obowiązku płacenia składek) – wypełnij dane do deklaracji online.
  2. wpłać darowiznę na konto Stowarzyszenia z dopiskiem „Hotelik”.
  3. na adres kontakt@stowarzyszenie-pszczolka.info napisz mail z prośbą o hotelik
  4. poleć nasz program znajomym, rodzicom, nauczycielom i innym osobom, które mogą być zainteresowane edukacją i ochroną przyrody
  5. polub nasz profil na FB na którym będziemy informować o przebiegu i realizacji programu.
  6. napisz pozytywną opinię o programie na profilu FB oraz w google

Wesprzyj Stowarzyszenie – wpłać dowolną kwotę
Nr konta w SANTANDER BANK Polska S.A.